Česká Galerie - Fotogalerie
Fotogalerie
Fototografie z různých akcí, případně vernisáží.

Jan Rapin (31)

Jan Rapin

Malíř a grafik Jan Rapin

Zobrazit galerii >Pocta umělci - Jan Kotík 2003 (3)

Pocta umělci - Jan Kotík 2003

Jan Kotík 2003 Vernisáž Kresby a malířské objekty Jana Kotíka se konala dne 10. března 2003 v kuloárech Poslanecké sněmovny Parlamentu. Partnery této vesnisáže byli Akademie Jana Amose Komenského, společnost K27, společnost zaměřená na internetové vzdělávání Eacademy a Institut pro integraci České republiky do EU.

Zobrazit galerii >Pocta umělci Oldřich Kulhánek (3)

Pocta umělci Oldřich Kulhánek

Vernisáž Oldřicha Kulhánka s názvem Pocta umělci se konala v červnu 2005 v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR za laskavé podpory farmaceutické firmy Pfizer a tento výstavní projekt významným způsobem podpořila také Všeobecná obchodní společnost v Praze.

Zobrazit galerii >Pocta umělci Jiří Anderle (2)

Pocta umělci Jiří Anderle

Vernisáž Jiřího Anderleho, také z cyklu vernisáží Pocta umělci, se konala v kuloárech Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR dne 4. června 2003 za laskavé podpory významné farmaceutické firmy ROCHE. Na této vernisáži jsme uvítali také zahraniční hosty. Jednou v mnoha významných osob ze zahraničí, které se zúčastnily této vernisáže byl také Charge d´affaires a. i. Venezuely pan José Alberto Gómez Mogollón.

Zobrazit galerii >Pocta umělci Kristian Kodet (3)

Pocta umělci Kristian Kodet

Jednou z nejvýznamnějších vernisáží, kterou navštívily mnohé slavné a významné osobnosti, byla bezesporu vernisáž obrazů Kristiana Kodeta. I tato vernisáž se konala v kuloárech Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a to dne 16. května 2005. Partnerem této vernisáže z cyklu Pocta umělci byla farmaceutická společnost ROCHE, jejíž generální ředitel pan RNDr. Tomáš Votruba zahajoval vernisáž osobně.

Zobrazit galerii >


Kalendář výstav >